Mahmoud Sajjadi/ دی ۲۰, ۱۳۹۶/ رشد شخصی/ 0 comments

درک چگونگی جبران خدمات

برای اولین بار در مورد اینکه چگونه قوانین جبران خدمات کار می کند پس از گوش دادن به سخنرانی ها توسط Bob Proctor  یاد گرفتم. او درباره جنبه بسیار مهمی از چگونگی جبران خدمات فرد برای کار انجام شده توسط وی صحبت می کند. او گفت: «چیزی که در رابطه با درآمد شما باشد، رابطه مستقیم با موارد زیر است»:

  1. نیاز به آنچه شما انجام می دهید
  2. توانایی شما برای انجام این کار
  3. دشواری در جایگزین کردن شما

نیاز به آنچه شما انجام می دهید

اگر برای یک شرکت کار می کنید، تقریبا مطمئن هستید که شما استخدام شده اید زیرا شما یک مهارت و یا مهارت خاص داشتید که نیاز به شرکت داشت که باید آن را تکمیل کند.

اگر شما یک کسب و کار را اداره می کنید، برای محصول یا سرویس شما نیاز وجود دارد یا یک مشتری برای آن وجود دارد و یا اینکه در واقع شما یک کسب و کار ندارید! بنابراین نیاز به آنچه که شما انجام می دهید، به طور کلی بدون هیچ گونه تلاش از شما مراقبت می شود.

توانایی شما برای انجام این کاری

هنگامی که شما در انجام یک کار خاص بسیار خوب هستید، به طور کلی خدمات شما به خوبی جبران می شود به نحوی که شما درآمد خوبی خواهید داشت. این جنبه از قوانین جبران خسارت به طور کامل تحت کنترل شما است.

شما می توانید انتخاب کنید که چقدر خوب می خواهید به یک کار خاصی بپردازید و سپس با انجام آن به بهترین توانایی های خود برسید؛ شما خود را در یک موقعیت بسیار قوی قرار می دهید و به این ترتیب درآمد خوبی خواهید داشت. این به طور طبیعی چیزی است که به نفع شما است تا در کار ماهر شوید.

هنگامی که در آنچه شما انجام می دهید خیلی خوب باشید که جایگزین کردن شما بسیار دشوار شود، جنبه سوم قوانین را برآورده می کنید.

مشکل بودن جایگزینی شما

در حالی که ممکن است کار شما ضروری نباشد، شما می توانید در آنچه که انجام می دهید بسیار خوب و ماهر باشید که برای شرکت جایگزین کردن به جای شما دشوار باشد. شما می توانید یکی از بهترین کارها را بدست آورید و ممکن است کمی یا حتی هیچ کس دیگری نتواند کاری را انجام دهد که شما بتوانید آن را انجام دهید.

هنگامی که شما در این موقعیت هستید، ارزش خود را به شرکت به طوری که آنها نمی توانند شما از دست بدهند، نشان داده اید. در این موقعیت، می توانید میزان پرداخت بسیار بالاتری را نسبت به کسی که راحت تر جایگزین می شود، درخواست کنید.

منبع

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*